
Печь на дровах SPIN Ekonomik 9 кВт, красная
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Піч SPIN Ekonomik 9 кВт, червона
Піч для конвекційного опалення житлових приміщень, від сербського виробника SPIN Ekonomik, має потужність - 9 кВт, і високий коефіцієнт корисної дії - до 87%, що дозволяє швидко обігріти приміщення площею - до 90 м³. В якості палива в печі використовується деревина або деревні брикети. Для завантаження і горіння палива, піч має великі дверцята і топку.
Піч SPIN Ekonomik виготовлена з деталей зі сталі високої якості, покритої жаростійкою емаллю, кольору - сірий. Дверцята камери горіння зроблені з чавуну з керамічними ущільнювачами і великим термостійким склом, яке витримує велику температуру і дозволить Вам спостерігати за горінням вогню. В якості внутрішньої обробки використовуються вогнестійкі шамотні плити, які тривалий час акумулюють тепло в печі.
Для управління подачею повітря і горінням, піч має регулятор на зольному ящику.
Піч SPIN Ekonomik підключається до димоходу, діаметром - 120 мм. Підключення - верхнє.
Для видалення золи, піч має зручний зольник. Також знизу має відділ для зберігання дров.
Стриманий стиль печі SPIN Ekonomik в поєднанні з функціоналом, робить її незамінною для будь-якого заміського будинку, прекрасно підійде для кухні, дачі або літньої кухні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Spin |
| Вес | 60 кг |
| Вид топлива | Твердое |
| Водяной контур | Нет |
| Выносная топка | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Коэффициент полезного действия | 87 % |
| Материал топки | Сталь |
| Назначение печи | Отопительная |
| Наличие встроенного теплообменника | Нет |
| Наличие стекла в дверце | Нет |
| Номинальная мощность | 9000 Вт |
| Отделка печи | Облицовка металлом |
| Парогенератор | Нет |
| Подключение к дымоходу | Верхнее |
| Расположение печи | Отдельно стоящее |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики печей на твердом топливе | |
| Виды твердого топлива | Дрова, Брикеты |
| Камера двойного сгорания | Нет |
| Сжигания топлива на колосниковой решетке | Нет |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 920 мм |
| Глубина | 500 мм |
| Диаметр дымохода | 120 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Комплектация | |
| Зольник | Нет |
| Инструкция по эксплуатации | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип топки | Закрытая |
| Цвет | Серый |
| Потужність печі: | 9 кВт |
- Цена: 19 943 ₴
